خانه

Senyu Package Co., Ltd کارخانه تور

گواهی
چین Senyu Package Co., Ltd گواهینامه ها
چین Senyu Package Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
من جعبه های ساعت و کت و شلوار سفارش دادم. کاترین ، مشاور فروش ما ، کار خارق العاده ای انجام داد و به من در ارائه جزئیات کامل ، از اندازه و رنگ گرفته تا طراحی واقعی ، کمک کرد. من این شرکت را دوباره معرفی می کنم. آنها تیم بسیار خوبی با کیفیت و فوق العاده برای فروش دارند.

—— مورگان کاکس

آنها عالی به نظر می رسند ، فقط آنچه ما می خواستیم. و تیم فروش بسیار عالی هستند.

—— لوک طبقه

ارتباط بسیار خوب و کیفیت جعبه های نمونه Pantone شگفت انگیز است. با تشکر از شما و من مشتاقانه منتظر روابط تجاری شگفت انگیز ما هستیم.

—— عمر بهادر

نمونه به سرعت وارد شد و سرویس بسیار خوبی بود.

—— سیمون کاستا

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  Senyu متخصص در ایجاد، مدیریت، تولید و توزیع بسته بندی سفارشی است.ما فقط تامین کننده مواد نیستیم، بلکه یک متخصص "راه حل" هستیم که به مشتریان خود کمک می کند تا بسته بندی های سفارشی را طراحی، توسعه و تولید کنند.ما 4 خط تولید برای انواع بسته بندی داریم.بسته بندی که در کارخانه ما ساخته شده است، تضمین می کند که محصول شما سر مصرف کننده را برمی گرداند و آن را از قفسه به سبد خرید تبدیل می کند.

  Senyu Package Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

 • OEM / ODM

  Senyu در مورد بسته بندی های خرده فروشی شریک کل راه حل های شما است. ما همه چیز را از طراحی مفهوم انتقادی گرفته تا ساخت ، مونتاژ و توزیع پوشش می دهیم. ما یک عملیات تمیز را با استفاده از مناسب ترین مواد و فرآیندها برای اطمینان از یک محصول برتر اجرا می کنیم. از همه بهتر ، ما سریع و کارآمد هستیم. ما تخصص خود را در چندین بخش مختلف ، طراحی و تولید راه حلهای بسته بندی برای محصولات بسیار متنوعی اعمال می کنیم.

 • تحقیق و توسعه

  چرا با یک کارخانه بسته بندی کامل راه حل در چین کار می کنید؟

  شرکت های بیشتر و بیشتری مزایای یافتن راه حل کامل برای نیازهای بسته بندی خود را می شناسند. هنگامی که شما نیاز به ایجاد بسته بندی محصول دارید ، گزینه ای وجود دارد که با فروشندگان متعدد کار کنید یا شرکتی را انتخاب کنید که این کار را انجام دهد. یک کارخانه بسته بندی راه حل در کل می تواند طراحی ، نمونه برداری ، مهندسی ، آزمایش ، مدیریت رنگ ، ساخت ، مونتاژ و توزیع مفهوم را کنترل کند تا هزینه بسته بندی را برای شما صرفه جویی کند . در اینجا چند شرکت ما با آنها کار می کنیم:

اطلاعات تماس
Senyu Package Co., Ltd

تماس با شخص: Miss. Danny Lee

تلفن: 15928807720

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)